Výroční RE-HORY úspěšně za námi !!!

Rehory 2022

Vážení přátelé a ochutnávači. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast akci zvané RE-HORY. Jsme moc rádi, že jste všichni co jste mohli a chtěli v této tak divné době v pořádku na Šišák dojeli. Věřte nám nebylo to vůbec jednoduché a hlavně jisté, že se to povede připravit. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek uzenou pochutinu. Některý z nás zařadili vzorek, který z uzeným neměl nic společné, ale hodnotili jsme vše co přišlo. Hodnotící odborná komise to tentokrát měla snadnější, vzhledem k hodnocení 12-ti vzorků, ale zase musíme přiznat, že některé byli doslovně gastronomické díla. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za velkou účast. Bowlingový turnaj jako každý rok proběhl bez problémů a gratulujeme všem vítězům. Velké poděkování patří Štěpánkům z Velvetu za ozvučení celé restaurace a nově vzniklému duu GRAŠKA mnou přejměnováné na GROŠÁK za nasazení a zpříjemňovaní atmosféry celého koštu. Máme radost, že došlo i na tanec. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín a to hlavně těch archivních zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny a Marcela a jejich zaměstnancům všem moc děkujeme. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i našim rodinám a kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás perfektně starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o Krkonošskou ochutnávku, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě vůbec nešlo a věřte, že nás to moc těší a zavazuje. Ročník 2022 byl celkem výroční 10. ročník v pořadí. Byl oznámen jako poslední, ale vzhledem k tomu v jaké době proběhl tak se rozhodujeme jak jsme slíbili jestli udělat ještě jeden ročním nebo ne. Vše Vám po zralém uvážení rádi oznámíme na našem FB a webu.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
KLIKNĚTE PRO PROHLÍŽENÍ FOTOGRAFIÍ !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2022


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty