Proč tak trochu jiná?

Jednoduše proto, že se snažíme to dělat trochu jinak.

Když dnes vejdete někam do vinotéky, tak vás zahltí velké množství vinařství a podotýkám pokud jen moravských a českých tak dejme tomu, ale mezitím se různě nacházejí vína z celého světa. V tomto momentě se hodně z nás ztrácí, a v případě, že se potkáte s obsluhou, která je sice pěkná a má proporce modelky, ale okolo vín jenom utíkala, tak je to pro mne signál a myslím, že nejenom pro mne k odchodu z této vinotéky. Stalo se mi to již mnohokrát, a tak jsme se rozhodli, že to zkusíme tak trochu jinak.

V pros­torech naší firmy se nám povedlo získat menší prostor a bylo rozhodnuto. Tak se nám, lépe řečeno mě splnil životní sen „Mít vlastní vinotéku“. Přestavba nám trvala cca 1 měsíc a 1. 12. 2006 jsme otevírali.

Vzhledem k tomu, že jsme to chtěli od začátku dělat trochu jinak, rozhodli jsme se, že budeme nabízet jenom vína od vinařů, které známe a chutnají nám.V současné době nabízíme vína od dvou producentů. Znovín Znojmo a.s. ze Znojma ze Znojemské podoblasti a rodinného vinařství Hrabal z Velkých Bílovic z Velkopavlovické oblasti. Od těchto vinařství máme kompletní sortiment včetně vín, která již u těchto vinařů neseženete. Dále nabízíme vína která tito výrobci vzhledem k malým výrobním sériím nedají do distribuce, ale odebereme jako celou partii a můžeme Vám ji nabýbnout jenom u nás. V naší vinotéce můžete najít i pálenky z rodinného lihovaru Žufánek z Boršic u Blatničky pod Svatým Antonínkem. Nabízíme velký sortiment skleniček a pomůcek na servírování vína, malé a střední vinotéky na uchovávaní vín v domácnosti (humidory), knižní publikace spojené s vínem a pálenkami, různé dárkové, dřevěné obaly na vína a pálenky.

Naším krédem, je dělat méně vinařů, ale pokud možno o nich a jejích produktech vědět skoro vše. Oba výrobce osobně známe a měli jsme hodně příležitostí navštívit jejich vinice, výrobní prostory, seznámit se s lidmi co vína vyrábějí a starají se o vinice a již uložené nalahvované produkty. Jejích moudra a znalosti se snažíme předávat naším zákazníkům tak, aby neodcházeli z naší malé vinotéky jen tak s lahví v ruce. Aby si doma, když ji otevřou, nalijí do správné skleničky a posléze ochutnají tento božský nápoj, prohodí pár slov a možná si vzpomenou co probírali s námi při výběru vína.

Když pak po nějaké době zákazník opět zavítá k nám a popisuje tu chvíli, tak je nám pěkně u srdíčka a tak si myslíme, že by to mělo být.

Takže tak trochu jinak a na zdraví Pavlína a Ivan Rehorovi


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty