Proč tak trochu jiná?

Jednoduše proto, že se snažíme to dělat trochu jinak.

Když dnes vejdete někam do vinotéky, tak vás zahltí velké množství vinařství a podotýkám pokud jen moravských a českých tak dejme tomu, ale mezitím se různě nacházejí vína z celého světa. V tomto momentě se hodně z nás ztrácí, a v případě, že se potkáte s obsluhou, která je sice pěkná a má proporce modelky, ale okolo vín jenom utíkala, tak je to pro mne signál a myslím, že nejenom pro mne k odchodu z této vinotéky. Stalo se mi to již mnohokrát, a tak jsme se rozhodli, že to zkusíme tak trochu jinak.

V pros­torech naší firmy se nám povedlo získat menší prostor a bylo rozhodnuto. Tak se nám, lépe řečeno mě splnil životní sen „Mít vlastní vinotéku“. Přestavba nám trvala cca 1 měsíc a 1. 12. 2006 jsme otevírali.

Vzhledem k tomu, že jsme to chtěli od začátku dělat trochu jinak, rozhodli jsme se, že budeme nabízet jenom vína od vinařů, které známe a chutnají nám.V současné době nabízíme vína od dvou producentů. Znovín Znojmo a.s. ze Znojma ze Znojemské podoblasti a rodinného vinařství Hrabal z Velkých Bílovic z Velkopavlovické oblasti. Od těchto vinařství máme kompletní sortiment včetně vín, která již u těchto vinařů neseženete. Dále nabízíme vína která tito výrobci vzhledem k malým výrobním sériím nedají do distribuce, ale odebereme jako celou partii a můžeme Vám ji nabýbnout jenom u nás. V naší vinotéce můžete najít i pálenky z rodinného lihovaru Žufánek z Boršic u Blatničky pod Svatým Antonínkem. Nabízíme velký sortiment skleniček a pomůcek na servírování vína, malé a střední vinotéky na uchovávaní vín v domácnosti (humidory), knižní publikace spojené s vínem a pálenkami, různé dárkové, dřevěné obaly na vína a pálenky.

Naším krédem, je dělat méně vinařů, ale pokud možno o nich a jejích produktech vědět skoro vše. Oba výrobce osobně známe a měli jsme hodně příležitostí navštívit jejich vinice, výrobní prostory, seznámit se s lidmi co vína vyrábějí a starají se o vinice a již uložené nalahvované produkty. Jejích moudra a znalosti se snažíme předávat naším zákazníkům tak, aby neodcházeli z naší malé vinotéky jen tak s lahví v ruce. Aby si doma, když ji otevřou, nalijí do správné skleničky a posléze ochutnají tento božský nápoj, prohodí pár slov a možná si vzpomenou co probírali s námi při výběru vína.

Když pak po nějaké době zákazník opět zavítá k nám a popisuje tu chvíli, tak je nám pěkně u srdíčka a tak si myslíme, že by to mělo být.

Takže tak trochu jinak a na zdraví Pavlína a Ivan Rehorovi


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty