Ohlédnutí za Svátkem růžového vína 2015.

Country svátek růžového vína 2015

Milí country naladění ochutnávači růžových vín a příznivci naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli, bychom Vám jménem naší Tak trochu jiné vinotéky, farmy Amerika, všech vinařů a partnerů, poděkovat za Vaší účast na 6. ročníku svátku růžových vín. Tento krát jsme zvolili prostory v exteriéru. Přiznáme se Vám, když začalo v pátek při přípravě celé akce pršet a lilo a lilo až do rána, tak jsme byli velmi nejisti jak to celé dopadne. Nakonec počasí nebylo zase až tak špatné, hlavně nepršelo. Věříme, že se Vám připravená akce líbila a že jste se maximálně pobavili. Doufáme, že Vám nabídnuté vína od vybraných vinařů chutnali. Jsme si jistý, že každý z Vás si nějakého favorita nakonec vybral. Děkujeme, že jste využili naší nabídky pokrmů z udírny a nabídky pochutin, které Vám pravidelně na našich ochutnávkách nabízíme. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a průběhu celé akce a velké naše poděkovaní pro kluky a holky od Hagenu, kteří nám postavili všechny stany a vybavení jednotlivých stanů. Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku a věnovali velmi zajímavé ceny do tomboly. Děkujeme všem, country sladěným ochutnávačům za jejich oblečení, kteří přispěli k zpříjemnění atmosféry celé akce. V nemalé míře by jsme chtěli poděkovat country kapele Forbes pod vedením Michiho za neuvěřitelné nasazení v průběhu celé akce. Bylo to krásné, profesionální, zábavné a mi za to děkujeme. Věříme, že si Davidovi užijí vítězný dárek v tombole, ECO seno z farmy Amerika, který váží cca 300 kg dokonale užijou. Podle posledních informací Davidovi celý balík sena darovali jezdecké stáji Kamerun pro jejich koně. Děkujeme stáji Kamerun, kteří jezdili pro nás až do totálního vyčerpání koňů i obsluhy. Naše poděkování patří i manželům Tučkovým za trpělivé a přívětivé vysvětlování způsobu střelby z luku a propagaci této sportovní činnosti. Jsme moc rádi, že ty z Vás co ochutnali produkty od Žufánků, tak byli spokojeni z kvalitou nabízených destilátů. V nemalé míře děkujeme Vám všem, kteří si našli čas a přijeli na Ameriku a společně s námi se bavili. Musíme přiznat že při válení balíku sena na čas jsme se perfektně bavili úplně všichni a gratulace za první místo patří manželům Nedbalovým.
Těšíme se na Vaší návštěvu ve vinotéce a věříme, že zachováte přízeň naším akcím, které pořádáme a společně se budeme potkávat i nadále.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosím o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce prezentaci). Děkuji za zaslání.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Fotografie z country naladěné ochutnávky vín:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce !!!

Pozvánka - květen 2015

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor v níž je naše prodejna, bude provoz omezen pouze na prodej po na telefonické domluvě. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty