Ohlédnutí za koštem mladých a růžových vín 2021

Košt růžového a mladého vína 2021

Milí ochutnávači a příznivci naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli, bychom Vám jménem naším, farmy Amerika, všech vinařů, poděkovat za Vaši účast na koštu mladých a růžových vín, který jsme již tradičně umístili na myslivnu u Malé Ameriky. Vzhledem k tomu, že to byla po 18 měsících první akce, tak jsme se na Vás hodně těšili. Při dodržení všech koronavirových pravidel se nám povedlo opět pro vás připravit řadu mladých vín ročníku. Tato varianta, kde nenabízime jenom růžové vína se nám osvědčila už z minula a košt mohl začít. Děkujeme, že jste využili naší nabídky pokrmů z udírny a nabídky pochutin, které Vám pravidelně na našich ochutnávkách nabízíme. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a v průběhu celé akce. Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku a věnovali velmi zajímavé ceny do tomboly. Naše dík patří Velvetu, který nám hrál až do maximálního panákového vyčerpání. Máme radost, že jízda na vozítku Segway a malování na části těla, se líbilo nejenom dětem. Musíme přiznat, že při válení balíku senáže, jsme se perfektně bavili úplně všichni a vítězům ze srdce gratulujeme. Děkujeme za Vaši podporu při sbírce finančních prostředků pro pana Milana Novotného z Lužic, který přišel při tornádu, které se prohnalo jeho vesnicí skoro o všechno. Povedlo se nám celkem vybrat 2075,– Kč, dalších 2000,– Kč věnuje naše vinotéka, kartón vín věnovali manželé Mullerovi a tiskárnu Epson-L3111 kterou věnovala z vyhrané tomboly paní Kolářová. Předání proběhne po domluvě přímo v Lužicích a budeme vás o tom obrazově informovat. V nemalé míře děkujeme vám všem, kteří jste si našli čas a odvahu v této nejisté době a přijeli jste na Ameriku a společně s námi se bavili a doufáme, že Vám nabídnutá vína od vybraných vinařů chutnala a děkujeme za podporu.
Těšíme se na Vaší návštěvu ve vinotéce a věříme, že zachováte přízeň naším akcím, které pořádáme
a budeme se společně potkávat i nadále.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosíme o jejich zaslaní připravíme z této akce prezentaci).

Děkujeme Ivan.

Fotografie z Koštu mladých a růžových vín:
Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Partneři koštu mladých a růžových vín. Klikněte na zelený text !!!

Pozvánka-červen 2021

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty