Ohlédnutí po koštu v podzemí s Hagenem 2016.

Ochutnávka s Hagenem 2016

Drazí přátelé Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem naší Tak trochu jiné vinotéky a spolku Hagen-Mořina, poděkovat za Vaši účast na ochutnávce vín a produktů Žufánků v podzemí. Tak jak minulý rok jsme centrum akce umístili podstatně blíž východu a osobně si myslíme že to bylo v prospěch akce. Dovolte nám, poděkovat všem členům spolku Hagen za vstřícnost a ochotu při provádění jednotlivých skupin podzemím. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a průběhu celé akce. Omlouváme se netopýrům za vyrušení a věříme, že vše přežili v pořádku. Naše poděkování pro Hagena který svoji roli zvládl na výbornou a přiznáme se Vám, že jsme hodně zvažovali jestli jeho fotografii dát na naše stránky, aby nás někdo nezažalovla že podporujeme nacizmus. Věřte nepodporujemem, ale duch Hagena le legenda tak to tak i bereme. Doufáme, že Vám nabídnutá vína od vybraných vinařů chutnala. Jsme přesvědčeni, že každý z Vás si nějakého favorita nakonec vybral. Děkujeme všem, co přinesli svíčku do soutěže, i když vitězka soutěže nás moc překvapila.
Těšíme se na Vaši návštěvu ve vinotéce.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosím o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce prezentaci). Děkujeme za zaslání.

Pavlína a Ivan Rehorovi.

Fotografie z ochutnávky z Hagenem:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce !!!

Partneři koštu s Hagenem. Klikněte na zelený text !!!

Pozvánka Hagen-2016

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor v níž je naše prodejna, bude provoz omezen pouze na prodej po na telefonické domluvě. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka listopadu 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty