Krkonošsko sportovní ochutnávka 2015 je za námi.

Tak trochu jiná vinotéka AjeTO! Vás vítá.

Vážení sportovní ochutnávači.
Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast. Tento rok jsme na Malý Šišák jeli ve velice nepříjemném počasí, ale dojeli jsme všichni v pořádku. Děkujeme za absolvování náročného bowlingového turnaje. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek sladkou pochutinu. Odborná porota to vůbec neměla jednoduché, dostat v průběhu hodiny do sebe více jak 20 vzorků není doopravdy legrace a někteří porotci byli nasyceni ještě v neděli. Děkujeme všem, kteří se po náročném pátku řádně připravili a v ranních hodinách rozcvičili na plánované rozcvičce. Počasí nám v sobotu vůbec nepřálo a vůbec to nebylo k procházení po Krkonošském národním parku, ale to neodradilo některé z Vás na sobotní procházku i když v mlze a dešti to nebylo nic moc. Děkujeme cimbálové muzice Petra Valy, kteří nám předvedli svoje mistrovství ve hře na hudební nástroje, zpříjemnili nám ochutnávku a jak jste viděli, tak jsou schopni naučit hrát na nástroje i takové hudební nemehlo jako jsem já tentokrát na Lukášovu basu. To naučení prosím berte s velkým nadhledem. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín a to hlavně těch archivních zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny Adamové. Předvedli v průběhu celého víkendu profesionálně přívětivý přístup k nám všem ochutnávačům. Na základě Vaších referencí můžeme zodpovědně prohlásit, že jídlo bylo velmi chutné, obsluha rychlá a příjemná no a připravený raut se zmrzlinovou famózní tečkou. Všem zaměstnancům Malého Šišáku děkujeme. Přátelé děkujeme i Vaš zájem o Krkonošskú ochutnávku na rok 2016. Věřte, že nás to moc těší, ale musíme Vám oznámit že ročník 2016 bude již pátý v pořadí a bude konečný.
Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.
(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Klikněte pro prohlížení fotografií !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2015


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor v níž je naše prodejna, bude provoz omezen pouze na prodej po na telefonické domluvě. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty