Návštěvní kniha

Přidat nový komentář

Ivan REHORA | rehora@ajeto-ir.cz

18. prosince 2011 - 15:14 | Vážení sportovně Krkonošští ochutnávači dobrých vín. Dovolte, abych Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky, poděkoval za Vaši plnohodnotnou účast, doklouzání na Malý Šišák i z něj, absolvování připraveného programu. Věřím, že jste se dobře bavili, najedli se a v nemalé míře napili, prošli se po Krkonošském národním parku a někteří z Vás si i zalyžovali. Chtěl bych poděkovat Martině Adamové, Marcelu Daňkovi a vedení penzionu Malého Šišáku za profesionální přístup k naší akci. Díky jejich přispění jste byli spokojenosti s ubytováním a jídlem. Můj dík patří personálu horského penzionu, který se o nás perfektně staral. V nemalé míře patří moje poděkovaní cimbálovce Milana Mlčáka, kteří hráli jako o život. Pokud z Vaší strany přetrvá zájem o naše akce, tak berte toto jako 0-tý ročník. Pokusím se navázat na právě proběhlou akci a příště pro Vás připravím ještě kvalitnější zábavu. Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále, nakupujte námi nabízené produkty, sledujte naše www stránky a věřím, že se určitě potkáme na další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle. Ivan Rehora

Lucka a Luboš "pošťák" | luc.mr@seznam.cz

1. prosince 2011 - 20:17 | Dobrý večer :) Letos jsme se zůčastnili ochutnávky svatomartinských vín poprvé a bylo to vynikající. Výborná vína, příjemná společnost a dokonalá svatomartinská husa, nic lepšího jsme si na sobotní den nemohli naplánpvat. Už se těšíme na další akci Tak trochu jiné vinotéky..... Díky za krásně strávený sobotní den....

Standa

26. listopadu 2011 - 12:07 | Dobrý den, dnes je to týden, co jsme se již po několikáté zúčastnili velice příjemného svatomartinského setkání. Musíme pochválit všechny, kteří se podíleli na průběhu této akce. Bylo to velice příjemné odpoledne a večer byl ještě lepší. Cimbálovka hrála celé odpoledne nádherně, ale večer jsme všichni žasli, co vše umějí zahrát (Metallica, Kabát apod.). Víno z burčáku, kterým jste nás přivítali, nás velice příjemně naladilo. Pomazánka byla opět vynikající. Obsluha v restauraci se hodně zlepšil - s loňským rokem se to nedá vůbec srovnat. Husa byla perfektní. Velice se těšíme na příští příjemné setkání s Vaší, tak trochu jinou vinotékou a to i na velice krásnou a hodnotnou tombolu..... .

Ivan | rehora@ajeto-ir.cz

24. listopadu 2011 - 09:42 | Dobrý den přátelé. Děkujeme Vám za Vaše krásné a pro nás zavazující komentáře. Moc pěkně se to čte. Děkujeme Vám že na naše ochutnávky jezdíte a pokusíme se i do budoucna akce připravovat aspoň na takové úrovni jako poslední ochutnávku. Ještě jednou moc dík Ivan REHORA.

Petr Sodomka

23. listopadu 2011 - 10:45 | Někdy dokážu být nepříjemně kritický, ale tady není co vytknout. Svatomartinská ochutnávka byla opět vynikající, vína skvělá, servis v restauraci nad očekávání a husa tak měkká, že se rozpadala vlastní vahou. Jsem zvědavý, co se bude podávat na jaře k ochutnávce růžových vín. Přijdu to zjistit.

Petr

22. listopadu 2011 - 20:37 | Opětovně se potvrdilo že tyto akce se pořádají ve vysokém standartu - za což rodinné firmně Tak trochu jiná....nezbývá nic jiného než s veškerou úctou zasalutovat :-).Myslím že ten kdo se neúčastní přichází o příjemně strávené odpoledne doplněné i příjemným večerem,vše podtrhuje tombola či soutěž o hodnotné vinné ceny kterých si i já ,ač pivař,užívám věřte nebo nevěřte do sytosti:-).No a co se týká hotelové restaurace -!!!!pozor!!!! - asi se začlo blýskat na lepší časy.Pan ředitel splnil co při přivítání řekl do posledního puntíku - husa vynikající,knedlík a zelí rovněž,obsluha příjemná ,rychlá, dokonce mohl člověk platit i když ještě nechtěl :-).Po delší době jsem si rovněž všiml že zcela vymizel pánský obsluhující personál a tak je možné že právě to byl kámen úrazu minulých let.Přeji tedy Tak trochu jiné.... a Hotelu na Ostrově ještě mnoho společných akcí v takovém souladu jak tomu bylo v ochutnávce 2011.

Brigita Holovská | brigita.darky@seznam.cz

22. listopadu 2011 - 15:15 | Ivane, Pavlínko, Jituš, Leni, Věrko a všichni ostatní ... (do příště se ta jména naučím :o)), chci poděkovat za báječné sobotní odpoledne i večer, za krásnou přátelskou atmosféru, báječnou muziku, výborné jídlo a pochopitelně i lahodné pití (růžový Hrabal se stal mým favoritem :o)). Celá akce byla skvěle připravená, řekla bych od srdce a s láskou a to bylo to, čím pro mne byla tak krásně odlišná od jiných. Ještě jednou díky a těším se na přístě :o). Brigita

Karel Fous | kfous@seznam.cz

22. listopadu 2011 - 13:28 | Chtěl bych Ivanovi a všem zúčastněným viditelným i neviditelným organizátorům letošní Svatomartinské ochutnávky vyseknout hlubokou poklonu - tradičně výborná akce, skvělé víno, husa se rozplývala na jazyku a kapela hrála jak o život - a to jsme prý my, kteří jsme odešli zvečera, přišli o to nejlepší :-). Závěr druhý den na Velké Americe už byl jen pověstnou třešinkou na dortu. Protože mi docházejí vhodné superlativy, mohu jen dodat - těšíme se na další akci !! Díky.

REHORA Ivan | rehora@ajeto-ir.cz

22. listopadu 2011 - 14:09 | Ahoj Karle. To jsme si snad ani nezasloužili, ale přiznám se ti, že to hřeje u srdíčka, ale na druhou stranu nás to zavazuje podstatně víc než dneska. Jsem rád že se Vám to líbilo a děkujeme za neděli.

Eva Brunclíková | eva.brunclikova@seznam.cz

21. listopadu 2011 - 10:55 | Svatomartinská byla super! Moc fajn lidi a skvělá zábava až do pozdních hodin. Děkuji, že jsme tam mohli být!!! :-)

REHORA Ivan | rehora@ajeto-ir.cz

22. listopadu 2011 - 14:07 | Děkuji Evo. Budeme rádi když se potkáme na naší další akci. Pozdravuj Michala

Petr | chipp@cesnak.cz

12. října 2011 - 07:42 | Helou,nevíte někdo jak to letos vypadá s tím svatomartinským mejdlem ? Půlka října v řiti a kde nic tu nic.Třeba nebude , a nebo třeba bude.Já jenom že se lidi ptaj .... Tááák uvidíme , když tak budem doma.

Ivan REHORA | vinoteka@ajeto-ir.cz

12. října 2011 - 15:54 | Dobrý den. Svatomartinská určitě bude v termínu 19.11.2011 od 11 hodiny. Připravujeme pozvánky a registraci přes Web. Počítám že do čtvrtka do pozdního večera to tam všechno bude a můžete se registrovat. Děkujeme za pochopení. Ivan Rehora

Archiv: 2012 - 2011 - 2010


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Až do odvolání budeme dostupný jenom po telefonické domluvě.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty