Zámecký Svatomartinský košt 2021 v Kralově Dvoře je za námi

Zámecký Svatomartinský košt 2021

Milí přátelé Svatomartinských vín, naší Tak trochu jiné vinotéky a města Králův Dvůr. Chtěli bychom Vám našim a jménem vinařů poděkovat za Vaší účast zámeckém Svatomartinském koštu v Králově Dvoře. Vzhledem k aktuální covidové situaci, děkujeme vám všem, kteří jste dorazili na náš košt. Omlouváme se všem které jsme bohužel museli při vstupu odmítnout protože nesplňovali aktuální podmínky pro vstup na akci. Moc děkujeme hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili naši akci. Velké dík patří moderátorům Petrovi Jančaříkovi a Jirkovi Hudcovi, kteří přispěli k oživení akce. Nemůžu zapomenout na cimbálovku Cimbálmuzik pod vedením Filipa CÍLE, skupine Velvet Martinovi a Martinovi a samozrejmě i Danuške, zpěvačce Aněte Špačkové a zvukařům Vladimíra Žáka z CD SOUND za produkci a ozvučení celého prostoru. Poděkovaní patří i všem partnerům. EPSONU za pódiovú prezentaci a všem vinařům za podporu. Také moc děkujeme ostatním partnerům za jejich materiálně zabezpečení koštu. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, hasičům z Králova Dvora, kteří odvedli skvělou práci při zabezpečení, obsluze, propagaci a přispěli k zdárnému průběhu celé akce. Já osobně děkuji vedení města Králův Dvůr za důvěru a pomoc při organizaci našeho koštu. Na závěr jsem chtěl poděkovat vám všem co jste se akce zúčastnili a dodržovali aktuální protiepidemio­logické pravidla. Věřte, že to nebylo vůbec jednoduché v součastné době celou akci zařídit a zabezpečit. Tentokrát jsem si improvizace užil až až a přiznám se vám, že nejeden krát jsem to chtěl odpískat. :-) Děkujeme za vaše pochopení změn ohledem občerstvení, cimbálovky no prostě všeho co se muselo změnit.
Doufáme a věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale jsme připravení i na záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy, aby jsme další akce zvládli ještě lépe.

Děkuji Ivan Rehora.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Tady Vám připravujeme a umístíme video z akce.


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty