P O Z V Á N K A !!!!!

na košt mladého a růžového vína

9. června 2018
REGISTRUJTE SE NA AKCI ZDE !!!

Vážení přátelé vín a naší Tak trochu jiné vinotéky.

Vážení přátelé mladých a růžových vín. Dovolte nám, abychom Vás jménem naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO!-Ivan Rehora a farmy Amerika pozvali 9. června 2018 od 13:00 do okolí myslivny u farmy Amerika na 9. ročník koštu mladých a růžových vín. Těšíme se na Vás a věříme, že se společně budeme dobře bavit.

REGISTRACI UDĚLEJTE NEJPOZDĚJI DO 7. ČERVNA 2018

TADY KLIKNĚTE A PROVEĎTE VAŠI REGISTRACI NA AKCI !!!!!Pozvánka-červen 2018


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty