P O Z V Á N K A !!!!!

na ochutnávku v podzemí 2018

20. října 2018
REGISTRUJTE SE NA AKCI ZDE !!!

Vážení přátelé vín a naší Tak trochu jiné vinotéky.

Dovolte nám, abychom Vás jménem naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO!-Ivan Rehora a spolku Hagen Mořina pozvali 20. října 2018 od 14:00 do podzemí Lomů Mořina spol. s r.o. na ochutnávku vín ročníku 2017. Těšíme se na Vás a věříme, že se společně budeme dobře bavit.

REGISTRACI UDĚLEJTE NEJPOZDĚJI DO 18. ŘÍJNA 2018

TADY KLIKNĚTE A PROVEĎTE VAŠI REGISTRACI NA AKCI !!!!!Pozvánka Hagen 2018


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor v níž je naše prodejna, bude provoz omezen pouze na prodej po na telefonické domluvě. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty