Návštěvní kniha

Přidat nový komentář

Reagovat na příspěvek od: cindy

Měl jsem s manželem vážné problémy a vedlo to k tomu, že se přestěhoval do bytu ke svým přátelům. Všechno se zhoršilo, protože se svými přáteli začal chodit do barů a klubů, opil se a omdlel. Vždy mi vyhrožoval po telefonu, kdykoli mu zavolám kvůli špatné radě, kterou mu jeho přátelé dávali. Miluji ho a byli jsme spolu 8 let před náhlou změnou, nemohl jsem otěhotnět a zjistil jsem, že je to moje chyba. Byl jsem tak smutný a frustrovaný až jednoho dne jsem procházel internet a viděl jsem lady, jak sdílí svědectví o mocném kouzelném kouzlu DR, SUNNY, které jí pomohlo přivést jejího manžela zpět kouzlem, takže jsem se rozhodl to dát taky vyzkoušejte a kontaktoval jsem DR. SUNNY e-mailem na drsunnydsolution1@gmail.com a vysvětlil jsem mu všechny své problémy a DR. SUNNY mi řekl, že bych se neměl bát, že mi pomůže vyřešit mé problémy, můj manžel se vrátí domů a DR. SUNNY mi také řekla, že by také mohl udělat kouzlo těhotenství. Také mi řekl, že kouzlo není pro mě škodlivé ani pro mého manžela. Rozhodl jsem se to zkusit a udělal jsem vše, co mi řekl, abych okamžitě udělal a udělal pro mě kouzlo. O dva dny později se můj manžel vrátil domů a omluvil se, že mu bylo líto, co mě to stálo, a teď jsme šťastní a šťastně žijeme spolu. O dva měsíce později jsem si uvědomil, že jsem těhotná. Jsem teď opravdu šťastný, protože už nevím, co říci, ale pokud jste tam venku, číst to a mít stejný problém se vztahem nebo máte potíže s otěhotněním manžela nebo přítele nebo problém jakéhokoli druhu, který je mimo lékařská síla, prosím, kontaktujte DR, SUNNY na jeho e-mailu je: drsunnydsolution1@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349030731985 a být 100% jistý, že má řešení vašich problémů.

*Jméno:
Email:
Message:
Komentář:
 

Maro z Lanu Reagovat

9. května 2018 - 08:12 | Zdravim velice jsme si pochvalovali kvalitu rozlevaneho vina na stanku na trzich v Beroune o minulem vikendu. dekuji ze si drzite vysokou uroven ;-)

Ivan Rehora | rehora@ajeto-ir.cz Reagovat

11. května 2018 - 07:57 | Děkujeme za pochvalu. Snažíme se i když někdy v horkách je to velmi problematické mít nabízené vína vychlazené. Děkujeme za příjemné řádky a věřím, že pokud budete mít vína od nás tak jejich servis bude vždy OK :-)

Karolko | karolkortvely@seznam.cz Reagovat

29. října 2016 - 11:52 | 22.10.2016 - Velice vydařená, netradiční ale o to více příjemná akce v netradičních prostorách. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro účast a nezůstali doma. Tímto by jsme rádi poděkovali Ivanovi a jeho spolupracovníkům za příjemné odpoledne, které se přetáhlo až do hodně pozdního večera. Stálo to za to. Díky.

Ivan | rehora@ajeto-ir.cz Reagovat

7. listopadu 2016 - 12:03 | Ahoj Karol. Dík za příjemné slová, potěšili nás. Pokial Sa chceš taktiež velmi dobre pobaviť naplanuj si volno aj na 19.11.2016 na Svatomartinskou. To tu bude i viac kamarádov z VSOŠ :-)

Petr | sefzig@iol.cz Reagovat

28. října 2014 - 19:22 | Hagen ??? Super akce v super prostorách .Ten kdo zůstal doma zaváhal. Sice zima ,zato hromada pořádnýho pití , teplý čaj ,káva, výborné klobásy a pozor - kromě vína i vynikající točená plzeň !!!! Akorát škoda že Hans Hagen nepřišel mezi nás.....Snad tedy dorazí příští rok !!!!! Takže díky za hezkou akci tobě i o.s.Hagen

Ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

1. listopadu 2014 - 15:19 | Ahoj Petře. Dík za ohodnocení akce. Hagen ve štole sice byl, ale nějak se nepovedlo načasování. Zamyslím se do budoucna jak to vylepšit pokud se do podobné akce ještě pustíme.

Jitka a Otto a Nikola | jitka970@seznam.cz Reagovat

17. ledna 2014 - 13:47 | Děkujeme celé Rehorovic rodině za skvělou Krkonošskou ochutnávku na Malém Šišáku !Jako vždy to byla super akce!!!Výborně jsme se bavili.....těšíme se za rok znovu :-) .Jitka, Otto a Nikola Davidovi

Tomáš&Jana&Matěj | tomas.tuca@seznam.cz Reagovat

28. listopadu 2013 - 09:46 | Dobrý den pane Rehoro. Musíme moc poděkovat Vám, Vaší rodinně a všem co se na Svatomartinské ochutnávce podílíte... Těžká práce, ale výsledek opět stál za to. Skvělá ,takřka rodinná atmosféra a spousta příjemných lidí... Výborná zábava a vínečko! A jak je již tradičně u nás zvykem, tak nám zase málem ujel vlak :-). No nechtělo se nám dom. Nedělní procházka v lomu Velká Amerika byla jen třešničkou na dortíku, při skvělém počasí a náladě všech účastníků i těch čtyřnohých :-) Děkujeme a rádi se budeme vracet. Se srdečným pozdravem Tučkovi

Ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

28. listopadu 2013 - 21:23 | Děkuji, předám všem co mi pomáhali a těšíme se na Vás v květnu. Rehora

Michal Kovařík | keya@seznam.cz Reagovat

25. listopadu 2013 - 08:04 | Ahoj, omlouvám se, ale omylem jsem smazal jeden příspěvek. Šlo o příspěvek "test návštěvní knihy". Asi by se možnost "Smazat" příspěvky neměla zobrazovat všem. Přeji hezký den. P.S.: klidně tento příspěvek smaž :-)

ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

25. listopadu 2013 - 08:16 | Ahoj Michale, tak teď jsem nakopl NTB od manželky a je to tak. Sice nechápu proč, ale lze mazat ve své podstatě kdekoliv. Hledám řešení a moc dík za upozornění. Tím jsme ani ne já ale ty odpověděl anonymnímu Petrovi jak se to asi stalo.

ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

25. listopadu 2013 - 08:09 | Ahoj Michale. Což o to to byl právě test, aby jsme zjistil proč to nefunguje tak jak má. Přiznám se ti že mne nenapadlo že když se dostaneš do knihy tak v tom může mazat někdo jiný než já. Do dneska jsem si to myslel. To bude asi ten problém který musím obratem vyřešit a pak k jednotlivým přizpěvkům. Dík za to že jsi to napsal. Ivan

petr Reagovat

25. listopadu 2013 - 05:08 | Kampak se poděl ten zajímavý příspěvek který tady visel ještě včera v noci ????????

ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

25. listopadu 2013 - 08:21 | Vzkaz pro anonymního Petra. Příspěvek na který narážíte jsem fakt já nesmazal i když jsem si myslel do dnešního rána že jsem jediný kdo má na to práva. Nastala chyba za kterou se omlouvám, ale na stanovisku anonymního výkřiku z davu nic nezměním. S pozdravem Ivan Rehora

ivan | vinoteka@ajeto-ir.cz Reagovat

25. listopadu 2013 - 07:40 | To se snažíme zjistit také. Nemusíte se bát komentář k tomu určitě dostanete ale dovolím si okomentovat nejdříve váš odkaz. Když chcete něco podotknout tak nevím proč na sebe nenecháte kontakt, jako anonym to umí každý :-)

Martin Šepitka | serpa9x@yahoo.com Reagovat

23. listopadu 2013 - 13:34 | Dobrý den, právě jsem se vratil z vaší Svatomartinské "ochutnávky". Myslím, že je to okrádání za bílého dne. Zaplatil jsem vstupné 250Kč a dostal jsem 3 půldeci vína(výběr z pouhých 12 vzorků) z třesoucí ruky vašich nalévačů. Proč se akce jmenuje ochutnávka? Já přišel ochutnat nějaká vína. V každé vinotéce dostanu i zadarmo víc. Potom se rozhodnu, které si koupím. Chápu, proč se platí vstup, ale za ty peníze požaduji alespoň adekvátní zážitek. Oproti akcím, např. Vína Destiláty na Výstavišti, byla tato akce ubohost. Moc dobrou reklamu jste si neudělali.

Ivan Rehora | rehora@ajeto-ir.cz Reagovat

27. listopadu 2013 - 06:58 | Dobrý den pan Šepitka. Na základě Vašich některých komentářů Vám musím vysvětlit několik omylů. Nevím, jak jste se o naší akci dozvěděl? Pokud z naší pozvánky, tak jste tam určitě četl, že na akci je nutné se registrovat. Vy jste to neudělal, tak by Vám na email, který je součástí registračního formuláře nedošli doplňkové informace, které se na pozvánku nemohou vejít. Pokud jste se rozhodl na základě naší web prezentace, tak tam je vše popsané. Pokud jste přišel jen tak a byl jste připsán do seznamu, tak jste kompletní informace dostal od děvčat při zaplacení vstupného a kauci za skleničku. Tím beru za vyřízenou Vaší neinformovanost. Já osobně nezaplatím vstupné bez toho abychom, jsem si zjistil co tam vlastně budu dělat a jaký je program dané. Naše ochutnávka je psaná jako SVATOMARTINSKÁ. Ochutnáváme mladé a Svatomartinská vína proto 12 vín od tří vinařů, co je o 6 vín více jak v minulých ročnících. Pro zpestření, suchých Svatomartinských vín je možnost jsi vybrat z dalších 18 vín a to po 6 kusech od vinaře v přívlastcích pro zpestření posezení na ochutnávce. Tyto vína můžete zakoupit v celé láhvi. Vstupné na ochutnávku bylo 250,- Kč tak to je. Jestli je to málo nebo moc? To určitě nejste schopen vzhledem k tomu, že o akci jste pravděpodobně nevěděl skoro nic a odešel jste chvíli po 14 hodině posoudit. Reklamoval jste to u děvčat při odchodu, které vám již vysvětlovali, že v ceně není jenom 5 vzorků (1 jste doslal při vstupu, 3 máte na pásku a poslední při Sabrage) ale v ceně je i možnost ochutnat zajímavé a chutné produkty a to prosím ZDARMA a pak si je zakoupit. Celodenní program včetně cimbálové muziky, vystoupení skupiny Velvet, možnost nechat jsi nakreslit za DAMPINGOVÚ cenu svoji karikaturu, večerní taneční zábava, nedělní možný vstup do prostoru Ameriky atd. Bohužel jsme Vám to nemohl vysvětlit já protože jsme se v tu dobu připravoval na další část programu co je předvedení Sabrage, která je také v ceně. Jiné náklady spojené s akcí Vám vysvětlovat nebudu. Třesoucí ruku mé obsluhy Vám rozporovat nebudu, jenom napíšu jednu věc, každý jsme se narodili z nějakým handicapem !!! Neurážejte prosím moje lidi, který tuto akci pro mne zabezpečují. Nevím, jestli v každé vinotéce, ale v mé vinotéce nedostanete nic ZADARMO. Jsem ochoten a myslím i schopen Vám z výběrem vína nebo destilátu poradit, ale mne zadarmo nic nikdo nedá, tak nevím proč to mám dělat já. Mám prodejnu proto, abychom vydělával a ne prodělával. Jestli vy děláte v práci zadarmo, jste borec a smekám před Vámi. Srovnání naší Svatomartinské ochutnávky s Víno (Ne Destiláty to už 2 roky není) ale Víno&Delikatesy je osobně pro mne velká pocta, ale je to nesrovnatelné. Naše akce je ochutnávka z ev. zábavou a výše jmenovaná výstava je prezentace výrobců a producentů vín, destilátů a delikates, nejen z Európy. Tuto výstavu jsem absolvoval již poněkolikáté a organizátoři a hlavně vystavovatelé poslední ročníky bojují s problémem účastí nekompetentních návštěvníků, kteří se tam přijedou za 500,- Kč dostat do stavu, který nebudu popisovat. To jenom pro Vaši informaci. Jsem moc vděčen, že naši návštěvníci se na akce vrací za zábavou, setkání s přáteli, ochutnání vín a v neposlední míře i zakoupení vín a aby tím podpořili další náš růst a tím novější a hodnotnější akci. Každou ochutnávku lze vylepšit, jsem moc rád za jakýkoliv ohlas a to klidně i záporný, protože hlavně záporné ohlasy nás nutí k neustálému zlepšování, ale nezlobte se, aby mne někdo nazval zlodějem za bílého dne, tak to je už docela přes čáru. Je mi líto, že k této situaci došlo, i když naší chybou to není a za tím si stojím. Jsem přesvědčen, že za 250 Kč, to co Vám nabízím je adekvátní, ale pokud před hlavním programem odejděte s tím nic neuděláme, je to Vaše rozhodnutí. Lépe si příště rozmyslete akci (ochutnávku) na kterou půjdete, Řeknu Vám na rovinu naše akce budeme rádi, když vynecháte. Na našich akcích nebudete dostávat nikdy nic ZADARMO. Na ochutnávce vína se má ochutnávat, bavit, mluvit o víně a ne… Pokud se rozhodnete pro osobní konzultaci budu vám rád v době otevření vinotéky k dispozici. Kontakt na domluvení schůzky najdete na naší webové prezentaci. Jako vstřícný krok Vám z mé strany nabízím vrácení hodnotu ceny jedné ze dvou vstupenek, které jste u nás zakoupit. S pozdravem Ivan Rehora

Martin Šepitka Reagovat

1. prosince 2013 - 13:58 | Dobrý den. Asi jste vůbec nepochopil, co jsem chtěl svým příspěvkem říct. Za prvé: Třesoucí rukou jsem opravdu nemyslel nějaký handicap, ale to, že si obsluha opravdu dávala dost dobrý pozor, aby mi náhodou nenalila o milimetr víc, než musela. Za druhé, nic zadarmo jsem tam nedostal. Zaplatil jsem vstupné 250 Kč, které od vás opravdu vrátit nechci. Za třetí. Kdyby mi u vstupu dámy vysvětlily, že v ceně jsou pouhé tři vzorky, tak akci nenavštívím. Nikdo mi nic neřekl. A na mojí stížost na konci mi dámi odpověděly, že mě chápou, ale jsou "malí páni". Mojí chybou bylo, že jsem podcenil název vaší akce OCHUTNÁVKA... Program jsem si sice přečetl, ale nehodlal jsem tam trávit celý den. Víno mám rád a to bylo to hlavní, proč jsem vaší akci navštívil. K vzorkům zdarma ve vinotéce: Chodím do všech berounských vinoték(nebojte se, do té vaší opravdu nepůjdu) a utrácím pravidelně nemalou sumu peněz. Věřte mi, že v každé dostanu ochutnávku zdarma(ne jenom sudového) a na základě toho si vždy něco koupím. To je filozofie ochutnávek "zdarma". Jenže na to jste asi moc kratkozrací. K akci Vína a Delikatesy(omlouvám se za starý název): Problém s opilci na této akci by se vyřešil tím, že by se nerozdávaly slevové kupony na 200Kč, ale lidi by platili plnou cenu 400Kč(ne 500 jak chybně uvádíte)

Ivan REHORA | vinoteka@ajeto-ir.cz

3. prosince 2013 - 07:07 | Dobrý den. Nechtěl jsem již reagovat, ale pár vět musím napsat. Váš původní příspěvek jsem fakt nepochopil. Snažil jsem se Vám vysvětlit jak je celá akce pojatá a vy jste také nepochopil. Jsme na tom stejně! Obsluha při nalévaní nadává pozor aby nenalila náhodou o milimetr více. Obsluha hlídá, aby nalila to co si lidi zaplatili a byli spokojeni a náhodou nenalili méně. Bohužel se opět potvrdilo "Neregistrovaný= neinformovaný=problém"-naše chyba a ponaučení do budoucna. Nehodlal jste trávit celý den? Vaše rozhodnutí, přišel jste o další vzorky a bohatý program. To co vám dávají ve všech Berounských vinotékach je mi fakt jedno, z naši akci to nesouvisí. Filozofii ochutnávek zdarma nepochopím a jsem krátkozraký. To jak to budou řešit na Víno&Delikatesy mi je fakt jedno a jestli to stojí 400 Kč nebo 500 Kč ani neříkám. Podstatou věci bylo že jste mne nazval zlodějem za bílého dne a to mi jedno není a nebude. Když z akce "ochutnávky" odejdete před hlavním programem je to Váš problém a Vaše rozhodnutí já s tím nic neudělám, leda Vám mohu poradit. Pozorně čtěte kam jdete, akceptujte přání organizátorů a na akci se zaregistrujte a bude lépe Vám i nám. S pozdravem Ivan Rehora.

Archiv: 2012 - 2011 - 2010


Doporučení Vinotéky AjeTO!

NEFUNKČNÍ KONTAKTNÍ EMAIL.

email vinoteka@ajeto-ir.cz je dlouhodobě nefunkční.

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Až do odvolání budeme dostupný jenom po telefonické domluvě.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Vinařství V&M Zborovský.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce vinařství V&M Zborovský můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
www.vinarstvizborovsky.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty