Zámecký Svatomartinský košt 2023 v Králově Dvoře.

Zámecký Svatomartinský košt 2023

Milí přátelé Svatomartinských vín, naší Tak trochu jiné vinotéky a města Králův Dvůr. Chtěli bychom Vám našim a jménem vinařů poděkovat za Vaší účast zámeckém Svatomartinském koštu v Králově Dvoře. Moc děkujeme hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili naši akci. Velké dík patří moderátorovi Petrovi Jančaříkovi a somelierovi Jirkovi Hudcovi, kteří přispěli k oživení akce. Nemůžu zapomenout na cimbálovku Vincúch pod vedením Ondru Kopeckého, skupine Velvet Martinovi Mullerovi, Martinovi Štěpánkovi a Danuške Mullerové. Děkujeme Martinovi Štěpánkovi mladšému, který úspěšně zastoupil Anetu a té přejeme brzké uzdraveni. Neuvěřitelné oživení koštu přinesli kluci z Flaškinetu a sami musíte uznat, že se to k ochutnávce velmi hodilo. Nesmíme zapomenout poděkovat Vladimírovi Žákovi a Michalovi Proškovi z CD SOUND za produkci a ozvučení celého prostoru. Děkujeme všem partnerům za jejich materiálně zabezpečení koštu. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníkům za neuvěřitelné nasazení a pomoc. Na závěr nám dovolte poděkovat městu Králův Dvůr za důvěru a za pomoc na přípravách a samotného průběhu koštu, pod vedením Jitky Egartové a hasičům z Počápel, kteří odvedli skvělou práci při zabezpečení, propagaci a přispěli k zdárnému průběhu celé akce. Na závěr jsme chtěli poděkovat vám všem co jste se akce zúčastnili.
Doufáme a věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale jsme připravení i na záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy, aby jsme další akce zvládli ještě lépe.

Děkuji Ivan Rehora.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Zámecký Svatomartinský košt 2023
Partneři Svatomartinského koštu 2023

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty