RE-HORY 2023 jsou již za námi !!!

Rehory 2023

Vážení a milí RE-horáci. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast na Šišáku. Jsme moc rádi, že jste všichni co jste mohli a chtěli v pořádku na Šišák dojeli. Bohužel tento rok nás zradilo počasí a zažili jste Malý Šišák velmi vyjímečně bez sněhu. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek uzenou pochutinu a že vás tentokrát bylo hodně. Některý z vás zařadili vzorek jídla, který z uzeným neměl nic společné, ale hodnotili jsme vše co přišlo a bylo to všechno moc dobré. Hodnotící odborná komise to neměla vůbec jednoduché. Musíme říci, že některé pochutiny byli doslovně gastronomické díla. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za rekordní účast. Bowlingový turnaj jako každý rok proběhl bez problémů a gratulujeme všem vítězům. Velké poděkování patří Velvetu za páteční ale a hlavně sobotní hraní. Děkujeme i nově vzniklému hudebně-pěveckému seskupení HUJEROVI, které nám udělalo velké překvapení u kterého došlo i na tanec. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín a to hlavně těch archivních zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny a Marcela a jejich zaměstnancům všem moc děkujeme. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i našim rodinám a kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás perfektně starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o Krkonošskou ochutnávku, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě vůbec nešlo. Jestli byl poslední nebo ještě nějaký bude, tak o tom se rozhodujeme. Vše Vám po zralém uvážení rádi oznámíme na našem FB a webu.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
KLIKNĚTE PRO PROHLÍŽENÍ FOTOGRAFIÍ !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2023


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty