Věrnostní klub Tak Trochu jiné vinotéky AjeTO!

Foto sánkaří

Vážení přátelé naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO! Jsme moc rádi, že Vás můžeme pozvat do našeho a věříme, že i Vašeho věrnostního klubu vinotéky. Založením Věrnostního klubu naší vinotéky reagujeme na Vaše podněty. Již nějakou dobu z Vaší strany zaznívali žádosti ohledem zvýhodnění Vás, kteří navštěvujete prodejnu a hlavně naše akce. Tak jsme se rozhodli a založili Věrnostní klub s jednoduchými pravidly. Věříme, že ti z Vás, kteří se do našeho klubu zaregistrují, budou určitě spokojeni s nabídkou a výhodami členství. Samozřejmě jsme otevřeni Vašim nápadům a podnětům k vylepšení Vašeho klubu. Vše podstatné včetně registračního formuláře najdete v hlavním menu v sekci VĚRNOSTNÍ KLUB. Tady budou pravidelně zveřejňovány aktuální nabídky a klubové akce.

Výhody členství v klubu:
- Věrnostní karton 3× ročně námi vybraných a doporučených vín s klubovou slevou.
- Sleva 10 % z prodejního ceníku při nákupu lahvového vína v prodejně.
- Klubový dárek k příležitosti kulatých výročí (30, 40, 50 a více let).
- Možnost přednostní účasti na klubových ochutnávkách a setkáních.
- Speciální klubové slevy na akce pořádané naší Tak Trochu jinou vinotékou AjeTO!
- Jednou ročně vyhodnocení nejvěrnějších „klubáků“ za zajímavé věrnostní ceny.
- Odběr klubových novinek prostřednictvím e-mailu.

Odkaz na registraci do Věrnostního klubu zde !!!


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty