Věrnostní klub Tak Trochu jiné vinotéky AjeTO!

Foto sánkaří

Vážení přátelé naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO! Jsme moc rádi, že Vás můžeme pozvat do našeho a věříme, že i Vašeho věrnostního klubu vinotéky. Založením Věrnostního klubu naší vinotéky reagujeme na Vaše podněty. Již nějakou dobu z Vaší strany zaznívali žádosti ohledem zvýhodnění Vás, kteří navštěvujete prodejnu a hlavně naše akce. Tak jsme se rozhodli a založili Věrnostní klub s jednoduchými pravidly. Věříme, že ti z Vás, kteří se do našeho klubu zaregistrují, budou určitě spokojeni s nabídkou a výhodami členství. Samozřejmě jsme otevřeni Vašim nápadům a podnětům k vylepšení Vašeho klubu. Vše podstatné včetně registračního formuláře najdete v hlavním menu v sekci VĚRNOSTNÍ KLUB. Tady budou pravidelně zveřejňovány aktuální nabídky a klubové akce.

Výhody členství v klubu:
- Věrnostní karton 3× ročně námi vybraných a doporučených vín s klubovou slevou.
- Sleva 10 % z prodejního ceníku při nákupu lahvového vína v prodejně.
- Klubový dárek k příležitosti kulatých výročí (30, 40, 50 a více let).
- Možnost přednostní účasti na klubových ochutnávkách a setkáních.
- Speciální klubové slevy na akce pořádané naší Tak Trochu jinou vinotékou AjeTO!
- Jednou ročně vyhodnocení nejvěrnějších „klubáků“ za zajímavé věrnostní ceny.
- Odběr klubových novinek prostřednictvím e-mailu.

Odkaz na registraci do Věrnostního klubu zde !!!


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty