RE-HORY 2020 jsou za námi.

Šišák 2020 úvod

Vážení přátelé a ochutnávači. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast Na Malém Šišáku. Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale nakonec trochu sněhu nám napadlo. Jsme moc rádi, že jste všichni dojeli v pořádku na Malý Šišák. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek slano-sýrovou pochutinu i když tentokrát to některý pojali více o klobásách a uzeném, ale nám to vůbec nevadí. Odborná porota to tentokrát neměla vůbec snadné. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za skoro maximální účast. Do tomboly tentokrát přibyli jenom lahve od pěti nezúčastněných rozcvičkářů. Bowlingový turnaj jako každý rok proběhl bez problémů a gratulujeme všem vítězům. Poděkování patří skupině FORBES za páteční hraní a skupině VELVET, která v sobotu předvedla neuvěřitelní show jejich programů. Děkujeme všem našim partnerům za dárky do tomboly, která byla velmi bohatá a gratulujeme Redlíkům za vylosování hlavní ceny. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín zaujali a potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny Adamové a Marcela Daňka. Všem zaměstnancům Malého Šišáku děkujeme. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i našim kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás perfektně starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o RE-HORY, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě nešlo a věřte, že nás to moc těší a zavazuje. Ročník 2020 byl celkem devátý v pořadí. Těšíme na ten kulatý 10 ročník 8.-10. ledna 2021. Naše omluva patří Závorákům za správné spočtení ročníků ochutnávky.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Video z Krkonošsko sportovní ochutnávky: Nasadíme až bude hotové
Klikněte pro spuštění videa !!!

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Klikněte pro prohlížení fotografií !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2020

https://aroher.rajce.idnes.cz/RE-HORY_2020/


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty