POZVÁNKA na RE-HORY Krkonošsko sportovní košt 2024

Šišák 2024

Vážení přátelé dovolte nám, abychom Vás jménem naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO!-Ivan Rehora, pozvali 5.-7. ledna 2024 do horského pensionu Malý Šišák na RE-HORY Krkonošsko-sportovní ochutnávku. Máme pro Vás připravené vína, které už běžně nezakoupíte v naší vinotéce, ale i vína ročníku 2023. Všichni se určitě už těšíte na sobotní ranní rozcvičku, která je povinná pro aspoň jednoho zástupce z každé zúčastněné rodiny nebo pokoje a už teď připravujte překvapivé a veselé převleky. Již tradičně proběhne v sobotu bowlingový turnaj náhodně vylosovaných družstev. K poslechu, ale doufáme že hlavně k tanci budou hrát kapela VELVET a bude se střídat s cimbálkou LÁLIA, áno čtěte dobře Lália bude hrát na mé akci:-). Jsem moc zvědavý na páteční večer a již tradiční soutěž o přivezenou uzenou pochutinu, která se hodí k vínům. Sníh máme objednán.

Program Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Pátek 5. 1. 2024
15:00 – 19:00 Příjezd-Welcome drink (ubytování, večeře, posezení v restauraci).
19:00 – 19:30 Přivítaní a seznámení s programem celého víkendu (restaurace).
19:30 – 23:00 Soutěž o nejlepší vyuzenou nebo uzenou pochutinu k vínům.
23:00 – až ráno Posezení, tanec a zábava s Velvetem a Láliou.

Sobota 6. 1. 2024
07:15 – 07:45 Rozcvička (Ustrojení dle vlastní tvořivosti a nápadu, účast povinná)
07:45 – 09:00 Snídaně a načerpání potřebných sil.
09:10 – 09:30 Losování a zahájení bowlingového turnaje (restaurace).
10:00 – 15:00 Sportovní klání družstev a jednotlivců v bowlingu.
17:00 – 24:00 Ochutnávka vín spojená s rautem a zábavou.
17:00 – 24:00 V průběhu celého večera hraje kapela VELVET a LÁLIA.
21:30 – 21:40 Vyhlášení výsledků bowlingového turnaje, předání odměn a diplomů.
22:00 – 23:00 Zcela nová Velvet show.
23:40 – 22:00 Vyhlášení tomboly.
24:00 – Oficiální konec koštu – zábava, tanec a poslech pro příznivce naší Tak trochu jiné vinotéky.

Neděle 7. 1. 2024
08:00 – 10:00 Snídaně bez rozcvičky.
10:00 – 13:00 Odjezd domů (možnost zůstat na oběd).

Co obsahuje cena ochutnávky:

V celkové ceně ochutnávky je welcome drink, 2× ubytování, 2× snídaně, využití bowlingového centra při sobotní soutěži, sobotní večerní Krakonošovo-krkonošský raut, 3 vzorky vína, degustační sklenička, parkování v KRNaP, tzv. vzdušné, muzika a kompletní příprava akce, možná návštěva AQUA centra Bedřichov v Špindlerově Mlýně. Děti nemají vzorky vín, ale bude pro ně připraven přírodní džús a dostanou hodnotný balíček.

Zaplacení akce:
Co nejrychleji dle instrukcí v emailu na daný účet. Vratka platby není možná je třeba najít náhradníka.

Ceny na celou akci:

cena celé akce – dospělá osoba 4380,– Kč
cena celé akce – dítě do 2 let ZDARMA
cena celé akce – ditě 2–12 let 2890,– Kč

Ke zpestření pátečního večera si dovolujeme vyhlásit již tradiční soutěž o nejlepší UZENOU pochutinu k vínu. Nechceme nijak limitovat Vaše chutě a zvyky. Jednotlivé pochutiny poskytneme v pátek kolem 22. hodiny a budou ohodnocené vybranou porotou, ale i Vámi navzájem. Všichni, kteří vytvoří a dovezou pochutinu budou odměněny. Věříme, že si u této ochutnávce užijeme velkou legraci. (Doporučujeme vytvořit za každou rodinu 1. pochutinu), ale není to podmínkou. Pokud někdo nechce nic tvořit, tak mu hlavu neutrhneme, ale budeme ho pomlouvat, kde to půjde :-) Snažili jsme se vybrat vína, které víme, že Vám chutnají. Tentokrát máme vybrané i vzorky z našeho archívu a věříme, že Vás příjemně překvapí. Celkem máme připraveno cca 25 vzorků vín od ročníku 2017 až do 2023. Máme překvapení i pro ty co nestihli naši Svatomartinskou ochutnávku a odložili jsme pár lahví mladého vína pro Vás, aby jste je mohli ochutnat. Doporučuji si sebou vzít teplé oblečení, jedete na hory a Malý Šišák je na hřebenech Krkonoš v nadmořské výšce cca 1200m. V celém prostoru hotelu se nekouří, kuřáci musí své potřeby vykonávat před budovou. Vzhledem k bowlingovému turnaji, doporučuji sportovní oblečení (tepláky, kraťasy atd.) boty na bowling jsou na místě. Oblečení na večerní ochutnávku není nijak striktně dáno, ale doufáme, že vzhledem k společenskému setkaní bude slušivé. V průběhu celé akce lze předpokládat i určité množství sněhu. V případě, že někteří z Vás holdují sportu lyžování je možné využít blízké SKI centra (Svatý Petr a Medvědín, nebo přímo u penzionu). Asi 100 metrů od pensionu je adrenalinová sáňkařská dráha až do Špindlerova Mlýna v délce cca 5,5 km.

Doporučená trasa na Malý Šišák:

Po silnici číslo 295 z Vrchlabí do Špindlerova Mlýna a dále po místní komunikaci směr Špindlerova bouda. Pokračujte stále po hlavní na VZ Malý Šišák. Je to cca 5,5 km stále do kopce. Parkoviště hotelu je si 7 metrů za hlavní budovou, doprava. Upozorňujeme, že vjezd na Malý Šišák (území KRNAP se zákazem vjezdu) je možný jen na základě písemného povolení, které vydává KRNAP, toto povolení dostanete při ubytování v recepci horského pensionu Malý Šišák. V zimě jsou pro cestu na Malý Šišák nutné sněhové řetězy. Není řečeno že je budete potřebovat, ale je dobré mít sebou. Silnice na Malý Šišák je udržována pro městskou dopravu, která jezdí cca každou hodinu a platí tady nepsané pravidlo, kdo jede nahoru má přednost (takže se pokuste vyjet nahoru na jeden zátah). Kapacita pro parkování na odstavné ploše Malého Šišáku je především v zimním období omezena. Není sice předpoklad, že by jsme se nevešli. Pokud by tato situace nastala tak mne neprodleně kontaktujte přímo na M. Šišáku. V případě nepříznivého počasí (hustého sněžení nebo vánice), je domluvené parkovaní vozidel na parkovišti Vojenské zotavovny Bedřichov ve Špindlerově Mlýně. Snad jsem Vám napsali vše a pokud by byli nějaké nejasnosti, tak nás kontaktujte. Pro ty co mají navigace tak níže uvádíme GPS souřadnice, které Vás dovedou přímo před hotel. V případě problémů při nájezdu nás prosím kontaktujte na tel. 602218288, nebo na recepci hotelu na tel. 973259511. Ty kteří jedete s námi poprvé, ale i pro Vás co si chcete připomenout okamžiky z minulého roku tady je odkaz na naše www stránky.
www.ajeto-ir.cz/vinoteka
Již teď se na Vás moc těšíme a věříme, že i tato akce bude patřit mezi ty na které jen tak rychle nezapomenete.
Pavlína a Ivan Rehorovi.
Odkaz na pension Malý Šišák na Google i


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty