POZVÁNKA na Košt mladých a růžových vín.

Pozvánka-červen 2022

Vážení přátelé mladých a růžových vín. Dovolte nám, abychom Vás jménem naší Tak trochu jiné vinotéky AjeTO!-Ivan Rehora a farmy Amerika pozvali 25. června 2022 od 13:00 do okolí myslivny u farmy Amerika na košt mladých a růžových vín. Všichni se můžete zúčastnit různých soutěží. Pro vítěze máme připravené zajímavé odměny. Přijedťe se pobavit a ochutnat mladé a růžové vína ročníku 2021. Pro řidiče a děti bude nealko. Najde se i nějaké to pivo. Akce se koná za jakéhokoliv počasí !!! Těšíme se na Vaší podporu a účastí na našem koštu.

Program koštu mladého a růžového vína:
13:30 – Přivítaní a zahájení koštu. (První přípitek).
13:45 – Seznámení s programem a průběhem ochutnávky.
15:00 – Projížďka a soutěže na terenních vozítkách SEGWAY.
15:00 – Malování a zábava pro děti.
15:00 – Projížďka na koních z jezdecké stáje Kamerun.
17:00 – Soutěž smíšených dvojic ve válení balíku slámy na čas.
20:00 – Vyhlášení výsledků soutěží, předání odměn, losování tomboly.
20:30 – Ukončení koštu.
20:30 a dále – Volná zábava pro příznivce Tak trochu jiné vinotéky AjeTO!

V průběhu celé akce:
13:00 – 20:30 Zábava, zpěv a tanec s kapelou PŠT BAND.
13:00 – 20:30 Uzené, klobásy, špekáčky a maso na grilu. (možnost zakoupení).
13:00 – 20:30 Ohnivá voda (bar v myslivně-možnost zakoupení).

Změna časů a programu vyhrazena.

Mapa myslivny u farmy Amerika: GPS 49°57'15.9"N 14°10'47.4"E

Průběh akce:

Volná degustace vzorků růžových a mladých vín s možností zakoupení všech vzorků. K poslechu a tanci bude hrát PŠT BAND. V průběhu celé akce možnost zakoupení klobásy, špekáčků, grilovaného hermelínu a uzeného masa. Vy i vaše dětičky si můžete vlastnoručně opéci špekáček z řeznictví Alfery. K zakoupení bude ohnivá voda v různých variacích a jiné produkty. Jezdecká stáj Kamerun Vaše dětičky proveze na hřbetu svých krásných koní. Proběhne řada soutěží a pro vítěze máme připravené hodnotné ceny. V ceně ochutnávky jsou 3. vzorky, zábavní program, živá muzika, vozítka segway. Všechny vzorky a produkty budou za DUKÁTY. Můžete si je zakoupit na vyznačeném místě. Po 20. hodině vylosujeme oblíbenou tombolu. Můžete si po domluvě s námi postavit v prostoru kolem myslivny vlastní stan a přespat v přírodě až do neděle. Pro řidiče lze nechat vozidlo po ochutnávce na místě a v neděli si jej vyzvednout. Pokud bude z vaší strany zájem budeme organizovat po 21. hodině odvoz do Berouna.

Na akci je nutná elektronická registrace KLIKNĚTE TADY!!!: 

Po Vaši registraci Vám pošleme na email podklady k provedení platby.

Ceny vstupného na celou akci:

vstupenka (platba na místě) 350,– Kč
vstupenka (platba převodem ) 300,– Kč
děti do 15 let mají vstup na akci zdarma  
děti od 15 let mají vstup na akci 200,– Kč

Upozorňujeme účastníky ochutnávky, že z této akce mohou být pořizovány fotografie či videozáznam. Vstupem a registrací na tuto akci souhlasíte s pořízením fotografií či videozáznamu a jeho následním zveřejněním v rámci propagace Tak trochu jiné vinotéky AjeTO! na webové stránce, facebokovém profilu a v tisku.

Partneři koštu růžového a mladého vína. Klikněte pro zobrazení partnerů!!!.


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty