Ozvěny za koštem mladých a růžových vín 2017

Košt mladých a růžových vín 2017

Milí ochutnávači a příznivci naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli, bychom Vám jménem naším, farmy Amerika, všech vinařů a partnerů, poděkovat za Vaši účast na 8. koštu mladých a růžových vín, který jsme již tradičně umístnili na myslivnu u Malé Ameriky. Model zařazení mladých vín aktuálniho ročníku se nám osvědčil, tak košt mohl začít. Doufáme, že Vám nabídnutá vína od vybraných vinařů chutnala. Děkujeme, že jste využili naší nabídky pokrmů z udírny a nabídky pochutin, které Vám pravidelně na našich ochutnávkách nabízíme. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a v průběhu celé akce. Velké naše poděkovaní pro kluky a holky od Hagena, kteří nám postavili všechny stany a vybavení jednotlivých stanů. Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku a věnovali velmi zajímavé ceny do tomboly. Naše dík patří country kapele Forbes, která nám hrála až do maximálního vyčerpání. Děkujeme stáji Kamerun, která pro nás jezdila až do totálního vyčerpání koňů i obsluhy. Jsme moc rádi, že ti z Vás co ochutnali produkty od Žufánků byli spokojeni s kvalitou nabízených destilátů. V nemalé míře děkujeme Vám všem, kteří jste si našli čas a přijeli na Ameriku a společně s námi se bavili. Musíme přiznat, že při válení balíku senáže na čas jsme se perfektně bavili úplně všichni a vítězům ze srdce gratulujeme. Naše poděkování patří i Tomášovi, který se věnoval Vám všem, kteří jste chtěli vyzkoušet střelbu ze spotrovního luku.
Těšíme se na Vaší návštěvu ve vinotéce a věříme, že zachováte přízeň naším akcím, které pořádáme a že se společně budeme potkávat i nadále.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosíme o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce prezentaci).

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Fotografie z Tramského koštu vín:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce 

Partneři koštu mladých a růžových vín. Klikněte na zelený text !!!

Pozvánka-červen 2017

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty