Zámecký Svatomartinský košt v Kralově Dvoře je za námi

Zámecký Svatomartinský košt 2019

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín, naší Tak trochu jiné vinotéky a města Králův Dvůr. Chtěli bychom Vám našim a jménem vinařů poděkovat za Vaší účast zámeckém Svatomartinském koštu v Králově Dvoře. Vzhledem k tomu, že jsme tuto akci organizovali společně poprvé a vůbec jsme netušili jak naše snažení dopadne jsme rádi s tak hojnou účastí a věříme, že jste se dobře bavili a jednotlivé vzorky vín a nabízené občerstvení Vám chutnalo. Moc děkujeme hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili naši akci. Velké dík patří cimbálovce Lubomíra GRAFFE, country kapele FORBES a zvukařům od Vladimíra Žáka z CD SOUND za produkci a ozvučení celého prostoru. Poděkovaní patří i všem partnerům. EPSONU za pódiovú prezentaci a AUTOMASARIK za ukázku vozů ŠKODA. Také moc děkujeme ostatním partnerům za jejich materiálně zabezpečení koštu a to POPAYS Káva, restaurace Český Dvůr, brambůrky HAUR a produkty Mikov – Josef KUTÍLEK. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, hasičům z Králova Dvora, kteří odvedli skvělou práci při zabezpečení, obsluze, propagaci a přispěli k zdárnému průběhu celé akce. Já osobně děkuji vedení města Králův Dvůr za důvěru a pomoc při organizaci našeho koštu. Skoro na závěr jsem si nechal Vlastu SVOBODU za firmu SPIL a jeho osobní dohled nad elektrickým rozvodem. (při Sabrage se mi povedlo nacantat (nalít) sekt do prodlužky (prodlužovačky), ale dopadlo to dobře).
No a na konec by jsme chtěli poděkovat panu Havránkovi, který výhru číslo jedna v tombole a to 30 svatomartinských vín věnoval v rámci akce Ježíškova vnoučata, Centru pro osamělé důchodce v Berouně na Verandě.
Doufáme a věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale jsme připravení i na záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy, aby jsme další akce zvládli ještě lépe.

Děkujeme Ivan Rehora.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Tady můžete zkouknout video z akce.


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty