Ohlédnutí za Trampským koštem 2016

Svátek rosé 2016

Milí ochutnávači růžových a jiných vín a příznivci naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli, bychom Vám jménem naší Tak trochu jiné vinotéky, farmy Amerika, všech vinařů a partnerů, poděkovat za Vaší účast na 7. koštu „růžových“ vín, který jsme již podruhé umístili na myslivnu u Malé Ameriky. Proč píšeme růžových v uvozovkách? Proto, že jsme se rozhodli na základě minulých ročníků tak trochu změnit styl koštu z růžových vín na vína mladého ročníků 2015. Tentokrát nám počasí přálo a dokonce tím, že bylo pod mrakem, bylo ještě lépe než kdyby pálilo slenečko jako divé. Vzhledem k tomu, že přípravu na myslivně jsme mali vyzkoušenou už z minulého roku, tak nás len tak něco nepřekvapilo a byli jsme na Vás připraveni docela z předstihem a akce mohla záčit. Je fakt, že tenhle ročník byl pro nás hodně v duchu improvizace. Bohužel nám v den akce oněmocnela kapela, tak jsme byli nuceni vše zařídiť reprodukovanou hudbou a maličkostí, které nám postupně v průběhu dne kládli překážky pod nohy byli dost něž více. Veříme že jste se pořádně vyřádili na Airsoftové střelnici, kde bylo trbale plno a kuličky létali jako divé. Doufáme, že Vám nabídnuté vína od vybraných vinařů chutnali. Jsme si jistý, že každý z Vás si nějakého favorita nakonec vybral. Děkujeme, že jste využili naší nabídky pokrmů z udírny a nabídky pochutin, které Vám pravidelně na našich ochutnávkách nabízíme. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a průběhu celé akce a velké naše poděkovaní pro kluky a holky od Hagenu, kteří nám postavili všechny stany a vybavení jednotlivých stanů. Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku a věnovali velmi zajímavé ceny do tomboly. Děkujeme stáji Kamerun, kteří jezdili pro nás až do totálního vyčerpání koňů i obsluhy. Jsme moc rádi, že ty z Vás co ochutnali produkty od Žufánků, tak byli spokojeni z kvalitou nabízených destilátů. V nemalé míře děkujeme Vám všem, kteří si našli čas a přijeli na Ameriku a společně s námi se bavili. Musíme přiznat že při válení balíku senáže na čas jsme se perfektně bavili úplně všichni a vítězům ze srdce gratulujeme.
Těšíme se na Vaší návštěvu ve vinotéce a věříme, že zachováte přízeň naším akcím, které pořádáme a společně se budeme potkávat i nadále.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosím o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce prezentaci). Děkuji za zaslání.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Fotografie z Tramského koštu vín:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce 

Partneři Trampského koštu. Klikněte na zelený text !!!

Pozvánka-červen 2016

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty