Ohlédnutí za Trampským koštem 2016

Svátek rosé 2016

Milí ochutnávači růžových a jiných vín a příznivci naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli, bychom Vám jménem naší Tak trochu jiné vinotéky, farmy Amerika, všech vinařů a partnerů, poděkovat za Vaší účast na 7. koštu „růžových“ vín, který jsme již podruhé umístili na myslivnu u Malé Ameriky. Proč píšeme růžových v uvozovkách? Proto, že jsme se rozhodli na základě minulých ročníků tak trochu změnit styl koštu z růžových vín na vína mladého ročníků 2015. Tentokrát nám počasí přálo a dokonce tím, že bylo pod mrakem, bylo ještě lépe než kdyby pálilo slenečko jako divé. Vzhledem k tomu, že přípravu na myslivně jsme mali vyzkoušenou už z minulého roku, tak nás len tak něco nepřekvapilo a byli jsme na Vás připraveni docela z předstihem a akce mohla záčit. Je fakt, že tenhle ročník byl pro nás hodně v duchu improvizace. Bohužel nám v den akce oněmocnela kapela, tak jsme byli nuceni vše zařídiť reprodukovanou hudbou a maličkostí, které nám postupně v průběhu dne kládli překážky pod nohy byli dost něž více. Veříme že jste se pořádně vyřádili na Airsoftové střelnici, kde bylo trbale plno a kuličky létali jako divé. Doufáme, že Vám nabídnuté vína od vybraných vinařů chutnali. Jsme si jistý, že každý z Vás si nějakého favorita nakonec vybral. Děkujeme, že jste využili naší nabídky pokrmů z udírny a nabídky pochutin, které Vám pravidelně na našich ochutnávkách nabízíme. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli skvělou práci při přípravě a průběhu celé akce a velké naše poděkovaní pro kluky a holky od Hagenu, kteří nám postavili všechny stany a vybavení jednotlivých stanů. Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku a věnovali velmi zajímavé ceny do tomboly. Děkujeme stáji Kamerun, kteří jezdili pro nás až do totálního vyčerpání koňů i obsluhy. Jsme moc rádi, že ty z Vás co ochutnali produkty od Žufánků, tak byli spokojeni z kvalitou nabízených destilátů. V nemalé míře děkujeme Vám všem, kteří si našli čas a přijeli na Ameriku a společně s námi se bavili. Musíme přiznat že při válení balíku senáže na čas jsme se perfektně bavili úplně všichni a vítězům ze srdce gratulujeme.
Těšíme se na Vaší návštěvu ve vinotéce a věříme, že zachováte přízeň naším akcím, které pořádáme a společně se budeme potkávat i nadále.

Budeme moc vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v návštěvní knize na webových stránkách. (Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosím o jejich zaslaní nebo vypálení na DVD. Připravíme z této akce prezentaci). Děkuji za zaslání.

Fotografie z Tramského koštu vín:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce 

Partneři Trampského koštu. Klikněte na zelený text !!!

Pozvánka-červen 2016

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Logo Vinařství V&M Zborovský.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce vinařství V&M Zborovský můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
www.vinarstvizborovsky.cz

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty