Ohlédnutí za Svatomartinským Velvet koštem 2014 !!!

Svatomartinská 2014

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství V&M Zborovský, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaší účast na 8. ročníku Svatomartinského Velvet koštu v Berouně. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naší vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a mi jsme Vám za to vděčni. Děkujeme, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila menu. Podle Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Rádi bychom poděkovali všem Martinům z Velvetu, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Moc děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, kteří pod vedením Martina Šobáka z Šobesu a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili naši akci. Věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Klikněte a sledujte moje osobní poděkovaní.

Pozvánka - listopad 2014

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Až do odvolání budeme dostupný jenom po telefonické domluvě.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty