Ohlédnutí za Svatomartinským Velvet koštem 2014 !!!

Svatomartinská 2014

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství V&M Zborovský, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaší účast na 8. ročníku Svatomartinského Velvet koštu v Berouně. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naší vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a mi jsme Vám za to vděčni. Děkujeme, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila menu. Podle Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Rádi bychom poděkovali všem Martinům z Velvetu, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Moc děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, kteří pod vedením Martina Šobáka z Šobesu a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili naši akci. Věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce !!!

Klikněte a sledujte moje osobní poděkovaní.

Pozvánka - listopad 2014

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty