Ohlédnutí za Svatomartinským koštem s Petrem Kolářem 2015.

Svatomartinská ochutnávka 2015

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství Jedlička, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaší účast na 9. ročníku Svatomartinského koštu. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naší vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a mi jsme Vám za to vděčni. Máme radost, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila svatomartinské menu. Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Rádi bychom poděkovali všem Martinům z Velvetu, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Nemůžeme nepoděkovat Petru Kolářovi za perfektní vystoupení a věříme, že ho náš dárek příjemně překvapil. Moc děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku. Velké poděkování patří Jardovi Zbuzkovi za trpělivé natáčení celé akce. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, kteří pod vedením Martina a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili nás. Věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce.

Tady kliknete pro video z akce.

Pozvánka - listopad 2015

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty