Ohlédnutí za Svatomartinským koštem s Petrem Kolářem 2015.

Svatomartinská ochutnávka 2015

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství Jedlička, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaší účast na 9. ročníku Svatomartinského koštu. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naší vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a mi jsme Vám za to vděčni. Máme radost, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila svatomartinské menu. Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Rádi bychom poděkovali všem Martinům z Velvetu, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Nemůžeme nepoděkovat Petru Kolářovi za perfektní vystoupení a věříme, že ho náš dárek příjemně překvapil. Moc děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli materiálně zabezpečit ochutnávku. Velké poděkování patří Jardovi Zbuzkovi za trpělivé natáčení celé akce. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníků, kteří pod vedením Martina a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili nás. Věříme, že se společně potkáme na dalších akcích.

Budeme vděčný, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce.

Tady kliknete pro video z akce.

Pozvánka - listopad 2015

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty