Svatomartinský košt 2016 je za námi.

Svatomartinská ochutnávka 2016

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství Jedlička, vinařství Zborovský, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaši účast na 10. jubilejním ročníku Svatomartinského koštu. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naši vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a my jsme Vám za to vděčni. Máme radost, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila svatomartinské menu. Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Chceme poděkovat všem interpetům z Velvetu, Rosomáku a HD Elektric, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Nemůžeme nepoděkovat Michalovi Brunclíkovi, který od MIX pultu vše jistil, aby byl zvuk všude. Nemalé dík patří i našemu hadrovému koňu Michimu a jeho synátorovi, kteří si vyzkoušeli co to je nést na vlastních bedrech slona. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří pod vedením Martina a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend a s úsměvem a pohodou se o Vás starali. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří jste dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili nás. Jak jsem již avizoval Svatomartinská ochutnávka č.10. byla poslední další již nebude. Akce, které ponecháme a které ne budou napsané na našem webu.

Děkujeme ještě jednou všem věrným ochutnávačům za důvěru Pavlína a Ivan Rehorovi.

Budeme vděční, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce.

Pozvánka - listopad 2016

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Po dobu zateplování prostor naší prodejny bude provoz omezen pouza na telefonickou domluvu. Předpoklad dokončení rekonstrukce je půlka srpna 2018. Budeme Vás informovat a omlouváme se !!!! Děkujeme za pochopení.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty