Svatomartinský košt 2016 je za námi.

Svatomartinská ochutnávka 2016

Milí přátelé mladých Svatomartinských vín a naší Tak trochu jiné vinotéky. Chtěli bychom Vám jménem vinotéky AjeTO!, vinařství Hrabal, vinařství Jedlička, vinařství Zborovský, Znovínu Znojmo a.s., a hotelu na Ostrově poděkovat za Vaši účast na 10. jubilejním ročníku Svatomartinského koštu. Jsme moc rádi, že se na ochutnávky stále vracíte, doporučujete naši vinotéku a akce svým blízkým, kamarádům a my jsme Vám za to vděčni. Máme radost, že jste využili hotelové restaurace, která pro Vás připravila svatomartinské menu. Děkujeme personálu restaurace, kuchyně a celého hotelu za profesionální přistup a snahu o co nejrychlejší obsloužení našich ochutnávačů. Chceme poděkovat všem interpetům z Velvetu, Rosomáku a HD Elektric, kteří opět dokázali předvést dokonalou show a pobavit Vás naše ochutnávače. Nemůžeme nepoděkovat Michalovi Brunclíkovi, který od MIX pultu vše jistil, aby byl zvuk všude. Nemalé dík patří i našemu hadrovému koňu Michimu a jeho synátorovi, kteří si vyzkoušeli co to je nést na vlastních bedrech slona. Chceme poděkoval všem našim kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří pod vedením Martina a Pavlíny odvedli opět skvělou práci po celý víkend a s úsměvem a pohodou se o Vás starali. Dovolte nám nakonec moc poděkovat hlavně Vám všem, kteří jste dorazili, ochutnávali, bavili se a podpořili nás. Jak jsem již avizoval Svatomartinská ochutnávka č.10. byla poslední další již nebude. Akce, které ponecháme a které ne budou napsané na našem webu.

Děkujeme ještě jednou všem věrným ochutnávačům za důvěru.

Budeme vděční, když nám napíšete své kladné, ale i záporné komentáře a názory do naší návštěvní knihy.

Stačí kliknout a můžete prohlížet fotografie z akce.

Pozvánka - listopad 2016

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Logo Vinařství V&M Zborovský.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce vinařství V&M Zborovský můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
www.vinarstvizborovsky.cz

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty