Krokonošsko sportovní košt 2019, nově zvaný REHORY je za námi.

Tak trochu jiná vinotéka AjeTO! Vás vítá 2016!

Vážení přátelé a ochutnávači. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast Na Malém Šišáku. Předpověď počasí naznačovala, že tentokrát si užijeme bohatou bílou pokrývku zvanou sníh. Věřte tomu, že tolik sněhu jako bylo, jsme osobně na Šišáku ještě nezažili. Jsme moc rádi, že jste všichni dojeli v pořádku na Šišák, ale i v neděli z něj. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek slano-sýrovou pochutinu. Odborná porota to tentokrát měla snadnější, vzhledem k hodnocení 12-ti vzorků, ale zase musíme přiznat, že některé byli doslovně gastronomické díla. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za velkou účast. Bowlingový turnaj jako každý rok proběhl bez problémů a gratulujeme všem vítězům. Velké poděkování patří skupině Forbes, která v sobotu hrála až do roztrhání hlasivek do brzkých ranních hodin. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín a to hlavně těch archivních zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny Adamové a Marcela Daňka. Všem zaměstnancům Malého Šišáku děkujeme. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i našim rodinám a kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás perfektně starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o Krkonošskou ochutnávku, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě vůbec nešlo a věřte, že nás to moc těší a zavazuje. Ročník 2019 byl celkem osmý v pořadí. Těšíme na druhý víkend v lednu 2020.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Video z Krkonošsko sportovní ochutnávky: Děkujeme studiu NETOPÝR
Klikněte pro spuštění videa !!!

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Klikněte pro prohlížení fotografií !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2019


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty