Krkonošsko sportovní ochutnávka 2018 je již minulostí.

Šišák 2018 úvod

Vážení sportovní ochutnávači. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast Na Malém Šišáku. Předpověď počasí naznačovala, že tentokrát si užijeme velkou bílou pokrývku zvanou sníh. Jsme moc rádi, že jste všichni dojeli v pořádku na Šišák. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek slano-sýrovou pochutinu. Odborná porota to tentokrát měla snadnější, k hodnocení bylo 15. vzorků, ale musíme přiznat, že některé vzorky byli doslovně gastronomické díla a umělecké názvech se nebudeme ani bavit. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za super účast. Velké poděkování patří kapele FORBES a cimbálce KOSÁR, kteří v pátek a hlavně v sobotu hráli až do rána. Dík bubeníkovi z Forbesu za metodický nácvik country tanečku. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny Adamové a Marcela Daňka. Všem zaměstnancům Malého Šišáku děkujeme. Dík Petře Červenko „DUOLIT“ za zapůjčení dodávky, moc nám to pomáhá při balení na akci a pak z ní. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i rodinným příslušníkům a kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o Krkonošskou ochutnávku, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě vůbec nešlo a věřte, že nás to moc těší a zavazuje. Ročník 2018 byl již sedmý v pořadí a již teď se těšíme na druhý víkend v lednu 2019. Jsme přesvědčeni, že všichni z Vás co zvedli ruku a nejem vy, se sejdeme v roce 2019. Přesný termín uvedeme v předledu akcií na rok 2018 na našem webu.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Klikněte pro prohlížení fotografií !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2018


Doporučení Vinotéky AjeTO!

HroznyPOZASTAVENÍ AKCE 150 ! Přátelé. Děkujeme za Váš velký zájem o naši „AKCI 150“. Bohužel, musíme ji zatím odložit. O opětovném spuštění Vás budeme informovat.

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Vinařství V&M Zborovský.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce vinařství V&M Zborovský můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
www.vinarstvizborovsky.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty