Krkonošsko sportovní ochutnávka 2016 uspěšně proběhla.

Tak trochu jiná vinotéka AjeTO! Vás vítá 2016!

Vážení sportovní ochutnávači. Dovolte, abychom Vám jménem celé naší Tak trochu jiné vinotéky poděkovali za Vaši účast Na Malém Šišáku. Dlouhodobá předpověď naznačovala, že tentokrát si užijeme i bílou pokrývku zvanou sníh. Jsme moc rádi, že jste všichni dojeli v pořádku na Šišák, ale i v neděli z něj. Děkujeme všem, kteří připravili na pátek slano-sýrovou pochutinu. Odborná porota to tentokrát měla snadnější, vzhledem k hodnocení pouze 13-ti vzorků, ale zase musíme přiznat, že některé byli doslovně gastronomické díla. Jsme přesvědčení, že ti co byli ráno na plánované rozcvičce, tak si užili neuvěřitelnou legraci a děkujeme za velkou účast. Velké poděkování patří skupině Velvet, která v pátek a hlavně v sobotu hrála až do roztrhání hlasivek a jejich Best Of Velvet byla prostě skvělá a všichni jsme se dokonale bavili do pozdních nočních hodin. Věříme, že Vás námi vybrané vzorky vín a to hlavně těch archivních zaujali, potěšili, ale hlavně že Vám chutnali. Dovolte nám, aby jsme ještě i touto cestou poděkovali personálu penzionu Malý Šišák pod vedením Martiny Adamové a Marcela Daňka. Všem zaměstnancům Malého Šišáku děkujeme. V nemalé míře nám dovolte poděkovat i našim rodinám a kamarádům, kteří se v průběhu celého víkendu o Vás perfektně starali. Přátelé, děkujeme Vám za zájem o Krkonošskou ochutnávku, bez Vás a Vaší účasti by to samozřejmě vůbec nešlo a věřte, že nás to moc těší a zavazuje. Ročník 2016 byl celkem pátý v pořadí. Říkali jsme si, že v tom nejlepším je dobré to ukončit, ale přesvědčili jste nás, že ochutnávku vín na Šišáku rušit nebudeme a již teď se těšíme na druhý víkend v lednu 2017.

Zachovejte naší vinotéce přízeň i nadále a nakupujte námi nabízené produkty. Sledujte naše webové stránky s aktuálními informacemi. Věříme, že se určitě potkáme na některé další ochutnávce a společně prožijeme další příjemné a zábavné chvíle u dobrého jídla a vína.

Děkujeme Pavlína a Ivan Rehorovi.

Budeme vděčni, za Vaše komentáře, které můžete zanechat v naší návštěvní knize na webových stránkách.

(Prosíme pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa dejte nám vědět a zároveň Vás prosím o jejich zaslaní nebo předání na paměťových nosičích. Připravíme z této akce opět prezentaci. Za zaslání předem děkujeme).

Fotografie z Krkonošsko sportovní ochutnávky:
Klikněte pro prohlížení fotografií !!!

Pozvánka na Krkonošsko sportovní ochutnávku
Šišák 2016


Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Až do odvolání budeme dostupný jenom po telefonické domluvě.

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Žufánek.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty rodinného lihovaru Žufánek můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Rodinný lihovar Žufánek
www.zufanek.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty