Košt v podzemí 2023 úspěšně proběhl.

Ochutnávka s Hagenem 2023

Drazí přátelé. Děkujeme Vám jménem naší Tak trochu jiné vinotéky a spolku Hagen-Mořina, za Vaši účast na koštu vín v podzemí. Chtěli bychom moc poděkovat všem kamarádům, Hagenům a rodinným příslušníkům, kteří odvedli jako vždy skvělou práci při přípravě a průběhu celé akce. Dane dík za prohlídky podzemí a bahno za dokonalého Hagena. Omlouváme se netopýrům za vyrušení a věříme, že vše přežili v pořádku. Máme velkou radost že kapela PHZS se vám líbila a, klukům dík za nasazení. Doufáme, že Vám nabídnutá vína od vybraných vinařů chutnala. Jsme přesvědčeni, že každý z Vás si nějakého favorita nakonec vybral. Těšíme se na Vaši návštěvu na dalších akciích..

Pokud máte k dispozici nějaké fotografie nebo videa, prosím o jejich zaslaní. Připravíme z této akce prezentaci
děkujeme.

Fotografie z koštu v podzemí:
Klikněte a prohlížejte fotografie z akce !!!

Pozvánka Hagen 2021

Doporučení Vinotéky AjeTO!

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY.

Vzhledem k bouraní (bývalé Mototechny) a výstavby nového baráku v těchto prostorech jsme až do odvolání dostupný jenom po telefonické domluvě !!!!!

V případě neodkladné záležitosti nás kontaktujte pomocí elektronického formuláře v kontaktech, nebo telefonicky na čísle 724538982 nebo 602218288.
Děkujeme za pochopení. Ivan REHORA

Logo Skanzen.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny produkty lihovaru SKANZEN Modrá můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Lihovar Skanzen Modrá
www.lihovarskanzen.cz

Logo Hrabal.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce rodinného vinařství Hrabal můžete zakoupit v naší vinotéce. Vše o produktech najdete na www stránkách.
Vinařství Hrabal s.r.o.
www.hrabal-vino.cz

Logo Znovín Znojmo a.s.NAŠE DOPORUČENÍ ! Všechny vína z produkce Znovín Znojmo lze u nás zakoupit. Skladem máme i vína, které ve Znovíně již neseženete.

Vína z moravy a čech
www.wineofczechrepublic.cz


O násNaše nabídkaNaše službyFotogalerieO víněNávštěvní knihaKontakty